
Чоловіча сумка планшетка Крокодил еко шкіра чорна сумка-планшетка з крокодилом(VS)
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1071(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка планшетка Крокодил еко шкіра чорна сумка-планшетка з крокодилом(VS)

Чоловіча сумка планшетка Крокодил шкіра чорна, якісна сумка-планшетка з крокодилом
Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і стильний варіант на кожен день.
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Довжина: 19 см;
Висота: 24 см;
Ширина на основі: 9 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









