
Маленький дитячий рюкзак для дівчаток лаковий золотистий Міні рюкзачок золотий з шипами для дитини (VS)
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 144(VS)
Маленький дитячий рюкзак для дівчаток лаковий золотистий Міні рюкзачок золотий з шипами для дитини (VS)

Характеристики:
-
Матеріал: ПУ шкіра (лакове покриття);
-
Ширина: 20 см;
-
Висота: 25 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 400 ₴







