
Замшева жіноча сумочка клатч на плече міні сумка натуральна замша чорна(VS)
1 200 ₴
979 ₴
- В наявності
- Код: 1533(VS)
Замшева жіноча сумочка клатч на плече міні сумка натуральна замша чорна(VS)

- Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша;
- Закривається на блискавку;
- 3 відділення;
- Фурнітура: метал;< /li>
- Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
- Довжина плечового ременя: 120 см;
- Довжина: 29 см;
- Висота: 15 см ;
- Ширина на основі: 10 см;
Переглянути весь асортимент жіночих сумочок
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча мінісумка клатч-стиль Зара чорна, сумочка на плече Zara |
- Ціна: 979 ₴







