
Жіночий міні рюкзак фіолетовий сумочка Маленька жіноча сумка рюкзак бузковий Розпродаж(VS)
339 ₴
- Немає в наявності
- Код: 532(VS)
Жіночий міні рюкзак фіолетовий сумочка Маленька жіноча сумка рюкзак бузковий Розпродаж(VS)

Характеристики:
-
Матеріал : Щільна та високоякісна еко шкіра;
-
Колір: фіолетовий;
-
Вигляд: сумка-рюкзак (лямки на карабінах, з легкістю можете використовувати як сумку або як рюкзак);
-
Висота: 21 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 12 см;
Позитивні якості:< /u>
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника); ;
-
М'який та еластичний матеріал;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)


&n ="ck-list-horizontal__text">

div class="ck-list-horizontal__text">
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
| Виробник | SRC |
- Ціна: 339 ₴









