
Чоловіча плетена сумка з натуральної шкіри чоловічий шкіряний гаманець подарунковий набір для чоловіка(VS)
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 779+П(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча плетена сумка з натуральної шкіри чоловічий шкіряний гаманець подарунковий набір для чоловіка(VS)

Чоловіча плетена сумка з натуральної шкіри + чоловічий шкіряний гаманець, подарунковий набір для чоловіка
ВІДЕОГЛЯД
Характеристики:
Сумка + гаманець;
Матеріал гаманця та сумки: натуральна шкіра;
Імітація плетіння;
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Товщина: 2,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
Одна передня прихована кишеня на блискавці, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою міні кишенею на блискавці;
Надійна металева фурнітура;

Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою , Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









