Жіноча сумка замшева чорна сумочка на плече з натуральної замші екокожа(VS)

- Матеріал: натуральна замша + високоякісна турецька екошкіра (щільна);
- Закривається на блискавку;
- 2 відділення відділених центральною перегородкою-кишенею на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: екошкіра на карабінах;
- Довжина плечового ременя: 100 см;
- Довжина: 27 см;
- Висота: 21,5 см;
- Ширина за основою: 10,5 см;
Подивитися весь асортимент жіночих сумочок
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
Якщо у Вас залишилися питання, перетелефонуйте нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 500 ₴










