Ключниця для ключів шкіряна червона з натуральної шкіри (VS)

Ключниця для ключів шкіряна червона з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Ширина: 6 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 2 см;
Кількість карабінів для ключів: 6 шт;
Максимальна допустима довжина ключа - 8 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ключниця для ключів шкіряна червона з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








