Замшева Сумка жіноча чорна сумочка велика натуральна замша(VS)

Замшева сумка жіноча чорна класична, сумочка велика натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 29 см; Довжина: 26 см; Ширина основи: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴









