-21%

Жіноча міні сумочка клатч сумка 3в1 набір сумок крос-боді через плече (VS)
950 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 1329(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч сумка 3в1 набір сумок крос-боді через плече (VS)

Жіноча міні сумочка клатч мульти сумка 3в1, набір сумок крос-боді через плече Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 24 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 14 см; Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснение "флотар" |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴









