
Жіноча сумка під рептилію еко шкіра Жіноча сумочка через плече зміїна велика (VS)
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 679(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча сумка під рептилію еко шкіра Жіноча сумочка через плече зміїна велика (VS)

Модна жіноча сумка під рептилію екошкіра, стильна жіноча сумочка через плече зміїна велика
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 35 см;
Ширина за основою: 15 см;
Висота: 26 см;
Висота ручок: 14 см;
Плечовий ремінь — у комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см — регулюється);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка під рептилію екошкіра, стильна жіноча сумочка через плече зміїна велика |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









