Чоловіча бананка сумка на груди барсетка на плече кроссбоді слінг (VS)

Якісна чоловіча бананка сумка на груди, барсетка на плече кроссбоді слінг Jeep Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 17 см; Висота: 32 см; Ширина на основі: 5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




