Міська чоловіча сумка з еко шкіри Чорний(VS)

Міська чоловіча сумка з еко шкіри Чорний(VS)

Міська чоловіча сумка Характеристики: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ! Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за сучасними технологіями (НЕ ДЕРМАНТИН); Колір: чорний/коричневий; Довжина: 44 см; Ширина: 14 Висота: 31 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 310 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 440 см |
| Основні | |
| Плечовий ремінь | Да |
- Ціна: 1 300 ₴





