Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
-
Тип — рюкзак-сумка;
-
Висота: 32 см;
-
Ширина: 27 см;
-
Глибина: 12 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Тип | Міський |
| Вага | 750 г |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Візерунки та принти | Крокодил |
- Ціна: 1 100 ₴



