
Маленька Жіноча сумочка клатч на ланцюжку рептилія лакова Міні сумка для дівчат зміїна крокодил еко
420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 717(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленька Жіноча сумочка клатч на ланцюжку рептилія лакова Міні сумка для дівчат зміїна крокодил еко

Маленька жіноча сумочка клатч на ланцюжку рептилія лакова Мінісумка для дівчат зміїна крокодил екошкіра
Характеристики:
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ!
Матеріал: Екошкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 13 см;
Плечовий ремінь-ланцюжок: 60 см (з урахуванням ланцюжка);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 600 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴









