
Набір жіноча сумка + мінісумочка клатч. Комплект 2 в 1 велика та маленька сумка на плече.
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









