-30%

Жіноча міська сумка під рептилію зміїна крокодил(VS)
1 400 ₴
985 ₴
- В наявності
- Код: 1420Н(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міська сумка під рептилію зміїна крокодил(VS)

Жіноча міська сумка під рептилію зміїна крокодил Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Якісна підкладка (не поліестер); Довжина: 34 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴









