Жіноча міні сумочка клатч з підковою Маленька Жіноча сумка (VS)

Жіноча міні сумочка клатч із підковою, маленька жіноча сумка в стилі Гучі
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра + штучна замша (містить форму);
-
Довжина: 22 см;
-
Висота: 14,5 см;
-
Глибина основи: 8 см;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | SRC |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч із підковою, маленька жіноча сумка в стилі Гучі |
| Паковання засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










