-19%

Жіночий гаманець клатч на блискавці (VS)
490 ₴
399 ₴
- В наявності
- Код: 1247(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець клатч на блискавці (VS)

Жіночий гаманець клатч на блискавці Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 2,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








