Шкіряний Жіночий гаманець клатч на блискавці червоний (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









