-9%

Шкіряна Чоловіча барсетка клатч сумка для документів з натуральної шкіри (VS)
1 500 ₴
1 359 ₴
- В наявності
- Код: 1601С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна Чоловіча барсетка клатч сумка для документів з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна чоловіча барсетка клатч Feidikabolo, сумка для документів з натуральної шкіри Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 24 см; Ширина: 7,5 см; Висота: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 110 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Довжина: | 240 см |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча барсетка клатч Feidikabolo, сумка для документів із натуральної шкіри |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴









