Чоловічий клатч гаманець великий місткий Чоловіча барсетка еко шкіра (VS)

Чоловічий клатч гаманець великий місткий. Чоловіча барсетка екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Ремінець на руку в комплекті;
-
Висота: 16 см;
-
Довжина: 25 см;
-
Товщина: 3 см;
Переваги:;
-
Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий;
-
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴










