-26%

Жіночі годинники Michael Kors якісні . Брендові наручний годинник з камінням золотисті сріблясті
980 ₴
729 ₴
- В наявності
- Код: 617(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип призначення | Жіночий годинник Michael Kors якісний. Брендовий наручний годинник із камінням золотистий сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴









