Жіноча міська сумка дорожня для фітнесу для спортзалу (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Матеріал | Екошкіра |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 |
| Довжина: | 420 см |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








