-16%

Сумка жіноча міні клатч на плече для телефону Маленька сумка гаманець(VS)
690 ₴
579 ₴
- В наявності
- Код: 1438(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча міні клатч на плече для телефону Маленька сумка гаманець(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Baellery на плече для телефону, маленька сумка гаманець
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 19 см; Ширина: 12 см; Глибина: 5 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч Baellery на плече для телефона, маленька сумка |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴








