-14%

Жіноча сумка каркасна міні сумка овальна (VS)
1 050 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1584(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка каркасна міні сумка овальна (VS)

Стильна сумка каркасна стиль Marc Jacobs, міні сумка овальна
Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна та м'яка екошкіра;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Висота: 20 см;
-
Ширина: 17 см;
-
Глибина: 8 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








