
Жіноча міні сумка клатч під рептилію Підкова Маленька сумочка на ланцюжку Рожевий (VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 644Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






