
Жіночий мінірюкзачок-сумочка-трансформер з брелоком, маленький рюкзачок сумка Ведмедик для дівчат Рожевий
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1285
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий міні рюкзак сумочка трансформер з брелоком, маленький рюкзачок сумка Ведмедик для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі;
-
Брелок у комплекті;
-
Тип: сумочка-рюкзак;
-
Висота: 22 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Глибина: 9 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 мм |
| Основні | |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Верхний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
