
Комплект дитячий рюкзак сумочка клатч гаманець візитниця 4 в 1 з брелоком Рюкзачок сумка дитяча набір ведмедик(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1305(VS)
Комплект дитячий рюкзак сумочка клатч гаманець візитниця 4 в 1 з брелоком Рюкзачок сумка дитяча набір ведмедик(VS)

Характеристики:
-
В комплект входить все, як на фото (наявність і вид брелока уточнюйте).
-
Матеріал: екошкіра;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 25 см;
-
Глибина: 11 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Teddy Me to You |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 100 ₴









