
Жіночий шкіряний клатч гаманець Клатч-гаманець із натуральної шкіри чорний на блискавці(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 966(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий шкіряний клатч гаманець Клатч-гаманець із натуральної шкіри чорний на блискавці(VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний клатч-шумка стильний і модний <unk> Клатч-гаманець із натуральної шкіри чорний на блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








