
Жіночий міський рюкзак з кенгуру жіночий міні рюкзак портфель на плече еко шкіра(VS)
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 706(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий міський рюкзак з кенгуру жіночий міні рюкзак портфель на плече еко шкіра(VS)

Модний жіночий рюкзак із кенгуру, жіночий мінірюкзачок портфель на плече екошкіра якісний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості;
Висота: 26 см;
Ширина: 22 см;
Глибина за основою: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий рюкзак із кенгуру, жіночий мінірюкзачок портфель на плече якісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴











