Дитячий міні рюкзак маленький рюкзачок для дівчаток(VS)

Дитячий рюкзак стиль Луї Вітон, маленький рюкзачок для дівчаток Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Глибина на основі: 9 см; Якісний внутрішній підклад; Лямки регулюються;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴









