Лакова Жіноча сумка під рептилію сумочка містка еко шкіра через плече (VS)

Модна жіноча лакова сумка під рептилію, сумочка містка екошкіра через плече

Якісна та виразна жіноча лакова сумочка під рептилію, середніх розмірів, добре тримає форму.
Характеристики
Матеріал: Лакова Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 33 см;
Висота: 21 см;
Ширина за основою: 15 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-купол |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Тип призначення | Жіноча сумка маленька сумочка клатч Помадки. Мінісумка-клатч для дівчат через плече екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴












