
Жіночий наручний годинник у подарунковій коробочці на подушечці Металевий годинник для дівчат Синій(VS)
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 490+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий наручний годинник у подарунковій коробочці на подушечці Металевий годинник для дівчат (VS)

Модний жіночий наручний годинник Geneva
Характеристики:
-
Механізм: кварцовий (батарейка входить до комплекту);
-
Маленькі циферблати — муляж;
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
Ширина браслета: 2 см;
-
Обхват максимальний: 24 см (можна вкоротити, прибравши зайві ланки в браслеті);
ПОДАРУНОКНА КОРОЖКА ВХОДИТЬ ДО СТОИМІСТЬ
Переваги:
-
Міцний сталевий корпус та браслет;
-
Гарне поєднання кольорів;
-
Надійний кварцовий механізм;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








