Чоловічий наручний годинник металевий Кварцовий годинник золотистий чорний (VS)

Характеристики:
-
Матеріал корпусу — метал;
-
Матеріал браслета — металева сітка, міцна та гнучка;
-
Висота циферблата: 1,1 см;
-
Діаметр циферблата: 4,4 см;
-
Ширина ремінця: 2,2 см;
-
Загальна довжина: 23 см;
-
Вага: 83 г;
-
Додаткові циферблати та кнопки - макет (неактивні);
-
Механізм: кварцовий (на батарейці);
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 г |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | чоловічі |
| Наявність | в наявності |
| Колір циферблата | Чорний |
- Ціна: 550 ₴





