Жіночий шкіряний клатч гаманець на блискавці натуральна шкіра в коробці (VS)

Жіночий шкіряний клатч гаманець люкс якість на блискавці натуральна шкіра в коробці Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум якості; Тиснення логотипу; Довжина: 18,5 см; Висота: 9,5 см; Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Матова |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний клатч-коштунок люкс якість на блискавці натуральна шкіра в коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴








