Дитячий рюкзак з квітами рюкзачок для дівчаток з квіточками (VS)

Дитячий рюкзак з квітами, якісний рюкзачок для дівчаток з квіточками
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Висота: 26 см;
Глибина: 11 см;
Ширина: 23 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 11 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181,25 ₴










