-13%

Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель психолог діловий для паперів Jeep
1 550 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 631(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









