-9%

Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець барсетка натуральна шкіра чоловіча (VS)
1 500 ₴
1 359 ₴
- В наявності
- Код: 1601(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець барсетка натуральна шкіра чоловіча (VS)

Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 24 см; Ширина: 7,5 см; Висота: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Вага | 250 г |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча |
| Товщина | 75 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴









