
Жіноча сумка через плече з хутряним брелоком сумочка з хутряними кульками еко шкіра(VS)
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 406А(VS)
Жіноча сумка через плече з хутряним брелоком сумочка з хутряними кульками еко шкіра(VS)

Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
-
Плечовий ремінь у комплекті (максимальна довжина 120 см) — знімний на карабінах;
-
Хутряний брелок у комплекті;
-
Довжина: 27 см;
-
Ширина за основою: 10 см;
-
Висота: 25 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Якісна жіноча сумка через плече з хутряним брелоком пампоном, сумочка з хутряними кульками екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 950 ₴








