-10%

Маленька сумка клатч Кенгуру під рептилію Маленька сумка шкіра (VS)
890 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1019(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька сумка клатч Кенгуру під рептилію Маленька сумка шкіра (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 190 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








