-17%

Дитячий міні рюкзачок маленький прогулянковий рюкзак для дівчаток Білий(VS)
1 050 ₴
875 ₴
- В наявності
- Код: 1520ДБ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий міні рюкзачок маленький прогулянковий рюкзак для дівчаток(VS)

Дитячий рюкзачок прогулянковий, маленький рюкзак для дівчаток
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
-
Довжина: 20 см;
-
Ширина: 9 см;
-
Висота: 24 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴







