Дитячий хутряний рюкзак сумочка Панда Дитяча сумка хутряний рюкзачок Панда(VS)

Дитячий хутряний рюкзак сумочка Панда
Характеристики:
-
Матеріал: штучне хутро;
-
Тип: сумка-рюкзак (2 в 1, можна перестібати ланцюжок);
-
Довжина плечового ременя — ланцюжка: максимальна: 106 см;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 18 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Довжина: | 280 см |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Стать | Жіночий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки та принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


