-15%

Жіноча каркасна міні сумочка на плече сумка для дівчат (VS)
1 000 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 972ББ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча каркасна міні сумочка на плече сумка для дівчат (VS)

Жіноча каркасна сумочка на плече стиль Зара, сумка для дівчат
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожня; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип – металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 210 см |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴







