-13%

Замшева жіноча міні сумочка клатч на плече сумка для дівчат з пташками на ланцюжку(VS)
1 200 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1149Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшева жіноча міні сумочка клатч на плече сумка для дівчат з пташками на ланцюжку(VS)

Замшева жіноча міні сумочка клатч на плече, сумка для дівчат з пташками на ланцюжку
Характеристики
Виробник: Туреччина;
Матеріал: натуральна замша + високоякісна екошкіра (добре тримає форму);
Закривається на 2 магніти-кнопки;
Усередині 3 відділення;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку);
Довжина: 23 см;
Висота: 14,5 см;
Ширина на основі: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








