-16%

Чоловічий механічний годинник(VS)
1 400 ₴
1 169 ₴
- В наявності
- Код: 513(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний годинник(VS)

Чоловічий механічний годинник Forsining
Характеристики:
-
Оригінальний годинник Forsining;
-
Механізм: механічний;
-
Ремінець: екошкіра преміум'якості;
-
Діаметр циферблата: 4,2 см;
-
Ширина ремінця: 2,2 см;
-
Загальна довжина: 23,5 см;
ЦЕНА УКАЗАНА БЕЗ УЧЕТА ПОДАРОЧНОЙ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджеру під час оформлення замовлення (+60 грн).
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Матеріал | Метал |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір | Коричневий |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір корпусу | Золото |
| Колір циферблата | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴




