Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Довжина: | 230 см |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










