-23%

Жіноча сумочка бананка на груди крос-боді слінг(VS)
780 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 1304Н(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка бананка на груди крос-боді слінг(VS)

Женская сумочка бананка на грудь стиль Луи Витон, сумка кросс-боди слинг Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Ремінець з екошкіри; Довжина: 24 см; Висота: 16 см; Глибина: 4 см; Металева фурнітура;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 40 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | ЛВ Карта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









