Чоловіча сумка барсетка на груди(VS)

Чоловіча сумка-барсетка на груди
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, всі шви рівні, якісне прострочення;
-
Довжина: 30 см;
-
Товщина: 8 см;
-
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





