Екошопер Футболіст, чорний(VS)
Екошопер зі 100% хлопка високої якості (саржа) чорного кольору.
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.

Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.

Оригінальні прин багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" мийними мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 35 х 41 см
- Тканина: бавовна (саржа).
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 г |
| Висота | 410 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Україна |
- Ціна: 343 ₴









