Мат балансувальний (платформа) Balance Pad Physio Black(VS)
Мат балансувальний (платформа) Power System PS-4066 Balance Pad Physio Black
Балансувальний коврик Power System PHYSIO - це универсальний аксесуар для зайняти аеробікою та балансом. Килимок PHYSIO сприяє розвитку координації рухів, активації та зміцненню стабілізуючих м'язових частин, що зберігаються в більш глибоких кулях, які інакше дуже важко практикувати. Управи допомагають зняти стресу і м'язову напругу і дисбаланс.
Метод балансування допомагає зняти біль у спині та суглобах і зміцнити тіло. Він має дуже широке застосування у реабілітаційних та спортивних центрах. За допомогою балансування мату ви можете поєднувати тренування навичок координації та підготовки, таких як сила, витривалість та рівновагу. Ідеально підходить для зайняти стоячи або сидячи, а також для реабілітаційних вправ.
Текстурований і гіпоалергенний матеріал TPE (термопластичний еластомер) не ковзає і приємний для шкіри.
- Матеріал: TPE (термопластичний еластомер) зі структурою, неслизький і гіпоалергенний
- Розміри: длина 48 х ширина 38 х висота 6 см < li>виготовлення з нешкідливого матеріалу
- Колір: чорний
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 48 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Ціна: 2 915 ₴





